sklep-internetowy-w-usa

06 Sie: Sklep internetowy w USA

Czy da się zarobić na prowadzeniu sprzedaży internetowej w USA? Czy warto inwestować w budowanie sklepu internetowego w USA? Wielu przedsiębiorców z Polski nie do końca wierzy w silę sprzedaży internetowej jak i szanse polskiego przedsiębiorcy na zbudowanie sprzedaży internetowej będąc po drugiej strony oceanu….

internacjonalizacja polskie firmy USA

01 Lip: Internacjonalizacja i ekspansja zagraniczna na rynek USA

Co napotka polski przedsiębiorca planujący internacjonalizację, ekspansję zagraniczną na rynek USA? Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy z Polski, Firmy X, otrzymałem poniższy materiał opisujący praktyczne aspekty które napotka polska firma wprowadzającą polski produktu na rynek USA. Przedstawiony materiał powinien być wykorzystany przez polskie firmy przy tworzeniu…

kosmetyki-usa

22 Gru: Wprowadzenie kosmetyków na rynek USA

Sprzedaż europejskiego kosmetyku na rynku USA wymaga zapoznania się z wymogami prawo kosmetycznego w USA. Produkt kosmetyczny oferowany na rynku USA, zarówno ten który jest oferowany w klasycznym kanale sprzedaży detalicznej, jak i ten sprzedawany przez Amazon.com, musi być zgodny z regulacjami prawnymi w USA….