Firma w Delaware Plus

5 opinii dla Firma w Delaware Plus

Jacek pomógł mojej działalności postawić pierwsze formalne kroki w USA. W jego podejściu widoczne jest zaangażowanie, profesjonalizm i pomysłowość. Jeżeli wiesz, że powinieneś rozpocząć swoja biznesową drogę w Stanach, to Jacek z pewnością doradzi i pomoże, jak zrobić to właściwie.

Usługa Delaware Plus pomogła mi uniknąć błędów które popełnił bym sam zakładając działalność w USA. Dobra doradztwo pozwoliło mi być pewnym ze mogę rozwinąć skale sprzedaży w USA.

Rynek amerykański jest bardzo odpowiedzialnym i wymagającym w kwestiach formalnych, podatkowych i prawnych. Zawiłość przepisów i ich kompletna odmienność od europejskich powoduje, że bez odpowiedniej wiedzy i wsparcia można łatwo popełnić błędy. Absolutnie rekomenduję Usługę Delaware Plus – to w pełni profesjonalny i spełniający wszelkie oczekiwania pakiet by szybko założyć firmę i rozpocząć działalność bez obaw. Usługa dodatkowo transferuje olbrzymią wiedzę.

Trafiłem do Jacka po analizie wielu stron i ofert które otrzymałem a tą ofertę która dostałem tu była dla mnie odpowiednia i dobra. Ta oferta była najlepsza po względem obsługi i kosztów do akceptowania. Jacek oferują pomoc i doradztwo w założeniu spółki na terenie USA, pomaga i wykonuje czynności prawne i organizacyjne majac wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Prowadzi sprawy kompleksowo. Obecnie jestem Jacka klientem, obsługuje mnie i jestem zadowolony z tego co robi. Polecam jednym słowem !

Wybrałem usługi Jacka gdyż od samego początku w kontakcie cechował go profesjonalizm i chęć załatwienia sprawy szybko i sprawnie. Dodatkowo potwierdziłem swój wybór pozytywnymi opiniami od jego poprzednich klientów. Z ręką na sercu polecam usługi Jacka – nie zawiodłem się – cały proces sprawnie i dokładnie a co najważniejsze efekt działań w 100% zgodny z obietnicami. Dobrze wydane pieniądze! Polecam!

Add a review

  • Wybór formy prawnej do prowadzenia działalności w USA
  • Rejestracja urzędową firmy w USA
  • Wliczona stanowa opłata urzędowa
  • Wliczona opłata agenta rejestrowego przez 6 miesięcy
  • Przygotowanie początkowej uchwały firmy w Delaware
  • Uzyskanie numeru podatkowego dla firmy w USA
  • Przygotowanie umowy operacyjnej spółki (1 udziałowiec)
  • Pomoc przy otwarcia konta bankowego w USA
  • Czas wykonania usługi 3 dni biznesowe