Firma w Delaware Plus

Opis

 • Wybór formy prawnej do prowadzenia działalności w USA.
 • Rejestracja spółki w Delaware.
 • Wliczona stanowa opłata urzędowa w Delaware.
 • Wliczona opłata agenta rejestrowego przez 6 miesięcy.
 • Uzyskanie numeru podatkowego dla firmy w Delaware USA.
 • Przygotowanie umowy operacyjnej spółki- 2 udziałowców.
 • Gratisowe przygotowanie 5 pierwszych uchwał spółki w USA.
 • Czas wykonania usługi: 3 dni biznesowe.

 

4 opinie dla Firma w Delaware Plus

 1. 5 z 5

  Andrzej

  Jacek pomógł mojej działalności postawić pierwsze formalne kroki w USA. W jego podejściu widoczne jest zaangażowanie, profesjonalizm i pomysłowość. Jeżeli wiesz, że powinieneś rozpocząć swoja biznesową drogę w Stanach, to Jacek z pewnością doradzi i pomoże, jak zrobić to właściwie.

 2. 5 z 5

  Fontana Inc

  Usługa Delaware Plus pomogła mi uniknąć błędów które popełnił bym sam zakładając działalność w USA. Dobra doradztwo pozwoliło mi być pewnym ze mogę rozwinąć skale sprzedaży w USA.

 3. 5 z 5

  Radek

  Rynek amerykański jest bardzo odpowiedzialnym i wymagającym w kwestiach formalnych, podatkowych i prawnych. Zawiłość przepisów i ich kompletna odmienność od europejskich powoduje, że bez odpowiedniej wiedzy i wsparcia można łatwo popełnić błędy. Absolutnie rekomenduję Usługę Delaware Plus – to w pełni profesjonalny i spełniający wszelkie oczekiwania pakiet by szybko założyć firmę i rozpocząć działalność bez obaw. Usługa dodatkowo transferuje olbrzymią wiedzę.

 4. 5 z 5

  Andrzej

  Trafiłem do Jacka po analizie wielu stron i ofert które otrzymałem a tą ofertę która dostałem tu była dla mnie odpowiednia i dobra. Ta oferta była najlepsza po względem obsługi i kosztów do akceptowania. Jacek oferują pomoc i doradztwo w założeniu spółki na terenie USA, pomaga i wykonuje czynności prawne i organizacyjne majac wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Prowadzi sprawy kompleksowo. Obecnie jestem Jacka klientem, obsługuje mnie i jestem zadowolony z tego co robi. Polecam jednym słowem !

Dodaj opinię