Przejdź do treści

Referencje w USA

Miałem przyjemność poznać Pana Jacka Cieszyńskiego i nawiązać z nim współpracę w zakresie: wybór formy prawnej działalności na terenie Stanów Zjednoczonych, lokalizacja siedziby firmy oraz otwarcie magazynu w USA, rozwiązanie kwestii podatkowych i wybór biura rachunkowego, doradztwo prawne oraz pomoc w otwarciu rachunków bankowych. Z przyjemnością potwierdzam, że ze wszystkich zadań Pan Jacek wywiązał się znakomicie i terminowo. Jego profesjonalizm, znajomość realiów rynku amerykańskiego okazały się nieodzowne w całym procesie przygotowania do rozpoczęcia działalności na terenie USA. Jeżeli chcecie Państwo oszczędzić swój czas, ograniczyć ryzyko niewłaściwych decyzji przy organizacji firmy polecam skorzystać z usług profesjonalisty doskonale znającego realia i zasady, jakimi rządzi się biznes w USA.


Bogusław

To był dobry wybór. Szukałem osoby specjalizującej w obsłudze prawnej podmiotów i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Jak się okazało, Pan Jacek okazał się osobą kompetentną, zaangażowaną, znającą procesy biznesowe oraz prawne na rynku amerykańskim. Dzięki praktycznemu doświadczeniu skutecznie rozwiązane zostały kwestie prawne i organizacyjne. Bardzo miły i kontaktowy człowiek.

Stanisław R. 

Jacek Cieszyński jest godny polecenia każdemu przedsiębiorcy zainteresowanemu poszerzeniem swojej działalności poza teren Polski. Amerykańska biurokracja potrafi być przytłaczająca, czasem wręcz demotywująca. Z pomocą Jacka Cieszyńskiego udało nam się osiągnąć nasze ambitne cele. Pan Cieszyński szanuje czas i zaangażowanie klienta, oraz potrafi znaleźć i przetłumaczyć prawne zawikłania w sposób zrozumiały dla przedsiębiorcy. Jesteśmy pewni, że będziemy chcieli korzystać z usług w przyszłości.

Downco LLC

Jako właściciel firmy Nan Films LLC chciałbym podziękować za niesamowitą pomoc ze strony prawa. Twoje doświadczenie i wiedza były dla mnie bardzo pomocne w organizowaniu wielu rzeczy na terytorium Stanów Zjednoczonych. To naprawdę ważne, aby powiedzieć, że jestem dumny ze współpracy z Tobą. Po pewnym czasie wiem, że praca z tobą jest bezpieczna dla mnie i mojej firmy.

Nanfilms LLC

Jacek pomógł mojej działalności postawić pierwsze formalne kroki w USA. W jego podejściu widoczne jest zaangażowanie, profesjonalizm i pomysłowość. Jeżeli wiesz, że powinieneś rozpocząć swoja biznesową drogę w Stanach, to Jacek z pewnością doradzi i pomoże, jak zrobić to właściwie.

P2V POLSKA

Solidny i rzetelny doradca. Pan Jacek pomógł mojej firmie przy pierwszej realizacji transakcji na terenie USA, mimo iż wielu innych doradców nie podjęło się tego. Szybko i fachowo uzyskaliśmy niezbędne informacje.

Piotr

Współpraca jest szybka, pomimo różnicy stref czasowych. Pan Jacek posiada szeroką wiedzę, dzieli się nią. Cierpliwie tłumaczy aspekty wejścia na rynek USA i otworzenia tam spółki. Angażuje się w sprawy zleceniodawcy. Polecam współpracę!!

Amerpharma

Jeżeli chcecie szybko i skutecznie rozpocząć legalną sprzedaż w USA, to koniecznie skorzystajcie z pomocy Jacka Cieszyńskiego. Jego liczne kontakty w USA, znajomość rynku oraz perfekcyjne “czucie” kultury amerykańskiej to atuty, dzięki którym błyskawicznie uruchomicie amerykańską spółkę. I uwierzcie mi, w całym procesie organizowania formalności to Wy będziecie ogniwem, które wydłuża proces. Jacek to mistrz dopinania tematów.

MyKotty