Doradztwo rynek USA

Opis

Stałe doradztwo w oparciu o stawkę miesięczna związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA. Wsparcie w kwestiach takich jak:

  • Załatwianie początkowych kwestii w USA, np. otwarcie magazynu, znalezienie biura, kwestie logistyczne, itp.
  • Dostosowanie produktu do wymogów rynku amerykańskiego.
  • Rozwiązywanie kwestii podatkowych i prawnych w USA.
  • Przygotowanie strategii na zwiększenie sprzedaży na rynku amerykańskim.

Cena usługi BizDevUSA jest ustalana indywidualnie.

1 opinia dla Doradztwo rynek USA

  1. 5 z 5

    Mariusz

    Jeżeli chcecie szybko i skutecznie rozpocząć legalną sprzedaż w USA, to koniecznie skorzystajcie z pomocy Jacka Cieszyńskiego. Jego liczne kontakty w USA, znajomość rynku oraz perfekcyjne „czucie” kultury amerykańskiej to atuty, dzięki którym błyskawicznie uruchomicie amerykańską spółke. I uwierzcie mi, w całym procesie organizowania formalności to Wy będziecie ogniwem, które wydłuża proces. Jacek to mistrz dopinania tematów.

Dodaj opinię

F...CORONAVIRUS

Wiele firm i pracowników po stronie Polski jak i USA jest lub będzie dotkniętych przez korona wirusa w najbliższym czasie. Dlatego chcę wesprzeć takie firmy które odczują finansowe skutki tego wirusa. Do odwołania oferuję 15% zniżkę na wszystkie moje serwisy. W 1-szym e-mailu do mnie podaj kod corona 15.

Życzę Zdrowia i Pozytywnej Energii,

Jacek C.

Co mówią klienci

Jacek jest kompetentnym, otwartym na kontakt profesjonalistą, z bogatym doświadczeniem. Ma również elastyczne podejście do różnych zagadnień i problemów (jak obecna sytuacja pandemiczna). Konsultacja z pewnością jest warta swojej ceny. Darek